دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان
  محمدحسین صالحی   

۱۳۹۹/۱۰/۰۸

۱۵۰۰ نفر به ظرفیت نگهداری معتادان در خراسان رضوی افزوده می‌شود

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: تا پایان سال جاری هزار و ۵۰۰ نفر به ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر در این استان استان افزوده می‌شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: تا پایان سال جاری هزار و ۵۰۰ نفر به ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر در این استان استان افزوده می‌شود.

محمدحسین صالحی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر در یک مرکز سبزوار و ۹ مرکز در مشهد ۲ هزار نفر است.  

وی به مرکز نگهداری در حال احداث حسن آباد اشاره و بیان کرد: با تکمیل این مرکز سه هزار نفر به ظرفیت نگهداری معتادان در این استان افزوده می شود اما تا پایان سال فاز یک این طرح به ظرفیت ۵۰۰ نفر با هزینه ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: با تکمیل دیگر مراکز در حال ساخت در مشهد و شهرستانها یک هزار نفر دیگر به ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر استان افزوده می شود.

وی افزود: به دلیل شیوع کرونا حدود ۸۰۰ نفر از ظرفیت موجود نگهداری معتادان در استان کاسته شده و این ظرفیت به ایجاد مرکز قرنطینه اختصاص یافته یا به خاطر ایجاد فاصله گذاری اجتماعی در مراکز از مجموع تختها کاسته شده است.  

به گزارش استانداری خراسان رضوی، استاندار این استان در بازدید از مرکز در حال ساخت حسن آباد برای نگهداری معتادان متجاهر بر تسریع در روند اجرایی این مرکز تاکید کرد.

محمدصادق معتمدیان در این بازدید در جریان آخرین وضعیت روند اجرا و تکمیل پروژه قرار گرفت و تصمیماتی برای ادامه عملیات عمرانی فازهای بعدی مرکز اتخاذ شد.


این مرکز با مشارکت استانداری خراسان رضوی، ستاد مبارزه با مواد مخدر و شهرداری مشهد در حال ساخت است.


منبع : دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر
تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان